بیمه ورزشی جانبازان و معلولان ؛ ثبت نام آنلاین

بیمه ورزشی جانبازان و معلولان

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان برای ایجاد سهولت ثبت نام بیمه ورزشی جانبازان و معلولان سامانه ای را طراحی کرده است تا ورزشکاران معلول و جانباز به صورت آنلاین بیمه ورزشی تهیه کنند و نیاز به مراجعه حضوری به دفترهای بیمه نامه نداشته باشند.

سامانه ثبت نام آنلاین فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان جمهوری اسلامی ایران با هدف ثبت اطلاعات ورزشکاران، مربیان، داوران، سرپرستان و هیئت های استانی طراحی شده است. کاربران بعد از ثبت نام در این سامانه می بایست به حساب کاربری خود وارد شوند و اطلاعات خود را که شامل بارگذاری عکس و مدارک شخصی و گذرنامه می شود، به روز رسانی و تکمیل کنند.

ثبت نام آنلاین بیمه ورزشی جانبازان و معلولان

بعد از ورود به سامانه ثبت نام آنلاین بیمه ورزشی جانبازان و معلولان ، روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا یک فرم ثبت نام برای شما نمایش داده شود.

ثبت نام بیمه ورزشی جانبازان و معلولان

ابتدا نام کاربری خود را به انگلیسی وارد کنید و یک رمز عبور با حداقل ۸ کاراکتر که شامل حروف بزرگ و کوچک و عدد باشد را انتخاب کنید.

در مرحله بعد، باید اطلاعات هویتی و شخصی خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که هر فرد فقط یک بار مجاز است اطلاعات هویتی خود را وارد کند و ایجاد دو حساب کاربری برای یک نفر غیر ممکن است. بعد از وارد کردن شماره موبایل و پست الکترونیکی، در صورتی که ورزشکار ملی هستید، باید در چک باکس مرتبط با این اطلاعات کلیک کنید و تیک بزنید و در ادامه، شماره گذر نامه، نام و نام خانوادگی و تاریخ انقضای پاسپورت خود را وارد کنید.

ثبت نامه بیمه ورزشی جانبازان و معلولان

بعد از وارد کردن این اطلاعات، دکمه ثبت نام را کلیک کنید. اگر ثبت اطلاعات در سامانه موفقیت آمیز باشد، یک پیامک به شماره موبایلی که در سامانه وارد کردید، ارسال می شود که نشان دهنده ثبت موفقیت آمیز اطلاعات شما در سامانه فدراسیون ورزشی جانبازان و معلولان است.

بعد از اینکه مراحل بالا را انجام دادید، دوباره با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شوید. بعد از ورود به حساب کاربری خود، عکس هایی که از شما خواسته شده را در فرم مورد نظر آپلود و بارگذاری کنید. اطلاعاتی که وارد می کنید، قابل ویرایش است؛ به این معنا که هر زمان که وارد سامانه و حساب کاربری خود شدید، می توانید وارد قسمت ویرایش شوید و اطلاعاتی که وارد کردید را ویرایش کنید.

فراموشی رمز عبور در سامانه ثبت نام بیمه ورزشی جانبازان و معلولان

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، در فرم ورود لینک فراموشی رمز عبور را کلیک کنید. یک فرم نمایش داده می شود که ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید را باید در آن وارد کنید. با وارد کردن ایمیل و کلیک روی دکمه ارسال، از طرف دامنه ir.irisfd  یک ایمیل به شما ارسال می شود که حاوی لینک بازیابی رمز عبور است. وقتی روی لینک کلیک کنید، یک ایمیل دیگر برای شما ارسال می شود که رمز ورود به حساب کاربری شما در آن است. با این رمز موقت وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی ویرایش مشخصات، رمز ورود خود را در حساب کاربری خود تغییر دهید.

رفع مشکل ثبت نام بیمه ورزشی جانبازان و معلولان

اگر در هر یک از مراحلی که در بالا ذکر شد، به مشکل خوردید، می توانید برای رفع آن با پشتیبانی وبسایت فدراسیون ورزشی جانبازان و معلولان تماس بگیرید. برای این منظور، مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد حساب کاربری خود شوید.
  • روی لینک تیکت در منوی سمت راست کلیک کنید.
  • روی دکمه به علاوه کلیک کنید.
  • در فرمی که به شما نمایش داده می شود، مشکل مورد نظر و درخواست خود را بنویسید و دکمه اضافه را کلیک کنید.
  • در لیست نمایش داده شده، وضعیت تیکت به صورت «در حال بررسی» نمایش داده می شود.
  • هر زمان که پشتیبان به درخواست شما پاسخ دهد، وضعیت تیکن به حالت «پاسخ داده شده» بر می گردد.

منبع: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان

 

مقاله مرتبط:

کارت بیمه ورزشی اینترنتی

صدور کارت بیمه ورزشی اینترنتی

چطور از بیمه ورزشی استفاده کنیم؟

بیمه ورزشکاران و صدور فرم گزارش حادثه ورزشی

چطور بیمه ورزشی را تمدید کنیم؟

تمدید کارت بیمه ورزشی اینترنتی در سال ۹۸

بیمه ورزشی چه مواردی را پوشش نمی دهد؟

بیمه ورزشی چه مواردی را پوشش نمی دهد؟

 

برچسب ها:
نظرات وبلاگ

خوب

از توجه شما سپاسگزاریم.

پیام بگذارید