تمدید کارت بیمه ورزشی اینترنتی در سال ۹۹

تمدید کارت بیمه ورزشی

این مطلب در اردیبهشت سال ۹۹ به روز رسانی شده است. بر این اساس، نرخ بیمه ورزشی در سال ۹۹ تغییری نسبت به سال گذشته نداشته و همان ۲۰ هزار تومان است.

در پست های پیشین صدور کارت بیمه ورزشی اینترنتی شرح داده شد. اما همانطور که قبلا هم گفته شد، اعتبار بیمه ورزشی یک ساله است و بعد از گذشت یک سال، ورزشکاران می بایست به تمدید کارت ورزشی اینترنتی توجه داشته باشند. اما تمدید اینترنتی کارت بیمه ورزشی به چه صورت است؟ طبق دستور فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران، داشتن کارت بیمه ورزشی برای همه ورزشکاران و همه کسانی که در هر نوع فعالیت ورزشی، کلاس آموزشی، تمرین و مسابقات شرکت دارند، الزامی است و ورود ورزشکاران به اماکن ورزشی بدون این کارت، ممنوع است.

هزینه تمدید کارت بیمه ورزشی در سال ۹۹ و مراحل آن

هزینه کارت بیمه ورزشی در سال ۹۹ مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان است. که نسبت به سال پیش ۳۳ درصد افزایش داشته است. بعد از ورود به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی، اگر از قبل عضویت دارید، با وارد کردن شماره ملی و کد امنیتی و گذرواژه، وارد پروفایل خود می شوید. اگر هنوز عضویت ندارید، کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و کد امنیتی که به گوشی شما ارسال می شود را در پنل وارد کنید.

تمدید کارت بیمه ورزشی

بعد از ورود به پروفایل خود، بسته به اینکه وضعیت بیمه شما چطور باشد، چند گزینه برای انتخاب دارید: تمدید عضویت، ثبت عضویت جدید، اضافه کردن عضویت جدید (یا رشته جدید ورزشی)، تاریخچه عضویت، تغییر رمز عبور، تکمیل اطلاعات شخصی و چاپ کارت. در نمونه ثبت نام بیمه ورزشی که در تصویر می بینید، انقضای کارت بیمه ورزشی کاربر تا پایان مرداد ۹۷ بوده و برای تمدید، باید ثبت عضویت جدید انتخاب شود.

تمدید کارت بیمه ورزشی

 

اگر رشته ورزشی جدیدی را می خواهید به کارت بیمه ورزشی خود اضافه کنید، باید گزینه ثبت رشته جدید را انتخاب کنید.

 

تمدید کارت بیمه ورزشی

 

بعد از ثبت مشخصات ورزشی، و انتخاب شهر و استان و فدراسیون مورد نظر، باید گزینه پرداخت را انتخاب کنید تا به صفحه پرداخت الکترونیک هدایت شوید.

 

تمدید کارت بیمه ورزشی

کارت بیمه ورزشی اینترنتی برای چند رشته ورزشی

افرادی که در یک رشته ورزشی ثبت نام کرده اند، اما در دو یا چند رشته ورزشی فعالیت می کنند و نیاز به ثبت عضویت جدید در رشته ای دیگر نیز دارند، باید دکمه اضافه کردن رشته جدید را انتخاب کنند و رشته مورد نظر خودشان را به لیست خود اضافه کنند. اضافه کردن رشته های جدید، نیاز به پرداخت مبلغ حق بیمه جدید ندارد و لازم نیست دوباره هزینه پرداخت کنند. بلکه تنها نام رشته دوم یا سوم آن ها در کارت ثبت می شود و بعد کارت خود را پرینت بگیرند.

بعد از اینکه مرحله تمدید کارت بیمه ورزشی اینترنتی به پایان رسید، می توانید کارت خود را پرینت بگیرید. در صورتی که پرینتر در اختیار ندارید، می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای، کارت بیمه ورزشی خود را از هیئت پزشکی ورزشی شهر خود دریافت کنید.

 

تعهدات کارت بیمه ورزشی

  • کمک هزینه های درمان، غرامت، نقص عضو و فوت بر اساس مواد مندرج در آیین نامه خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی خواهد بود.
  • بعد از گذشت ۷۲ ساعت از زمان عضویت، تعهدات فدراسیون در قبال حوادث ورزشی شروع می شود.
  • اگر ورزشکار دچار آسیب ورزشی شد، حداکثر ۲ هفته وقت دارد که فرم گزارش حادثه ورزشی را پر کند و آن را به هیئت پزشکی ورزشی استان خود برای ادامه روند اداری ارائه کند.
  • ورزشکار از زمان آسیب دیدگی حداکثر تا ۳ ماه وقت دارد اسناد هزینه درمان خود را به هیئت پزشکی ورزشی استان خود ارائه کند.
  • ورزشکار در هنگام برگزاری مسابقات باید کارت را همراه داشته باشد.

 

نمونه کارت بیمه ورزشی اینترنتی

بیمه ورزشی چه مواردی را پوشش نمی دهد؟

بیمه ورزشی چه مواردی را پوشش نمی دهد؟

چطور باید از بیمه ورزشی استفاده کنیم؟

بیمه ورزشکاران و صدور فرم گزارش حادثه ورزشی

 

منبع: فدراسیون پزشکی ورزشی 

برچسب ها:
نظرات وبلاگ

سلام روز بخیر ، بعد از شماره ملی و کد امنیتی میزنه رمز عبور ، من تاحالا به کافینت میدادم و الان رمز ورود ندارم حتی اون شماره تلفنی که کد بازیابی ارسال میشه ، راه حل نداره که من رمز عبور و شماره تلفن عوض کنم

سلام و درود
برای حل این مشکل لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید:
شماره تلفن ۸۳۸۲۶ – ۰۲۱

با درود
اینجانب مربی کاراته هستم اما به عرض می رسانم که از وقتی دریافت کارت بیمه ورزشی اینترانتی شده هشتاد درصد از ورزشکارانبیمه خود را تمدید نکرده اند حتی خود بنده و خانواده ام که همه ورزشکار هستیم و مربی چون با مراجعه به کافی نت ها باید ده هزار تومان هم بابت کارمزد بدهیم لطفاً در سال آینده طبق روال قبل کارت ها را به ادارات ورزش و جوانان بدهید تا با خیال راحت برای یمه ورزشکاران اقدام کنیم .

سلام و عرض ادب جناب شجاع عزیز؛
امکان دریافت حضوری کارت هنوز هم فراهم است. اگر ساکن تهران هستید، می توانید از شنبه تا چهارشنبه (در ساعات کاری) به درب جنوبی مجموعه ورزشی شیرودی، خیابان ورزنده، کانکس فدراسیون پزشکی ورزشی مراجعه کنید و بدون پرداخت وجه اضافی، کارت بیمه ورزشی خود را صادر یا تمدید کنید. اگر ساکن شهرستان ها هستید، با مراجعه به هیئت های استانی می توانید به طور رایگان و بدون پرداخت وجه اضافی درخواست صدور یا تمدید کارت بیمه ورزشی بدهید.
امکان تمدید و دریافت کارت بیمه ورزشی از طریق کامپیوتر شخصی نیز میسر است و نیاز به پرینت کارت و همراه داشتن همیشگی آن نیست.
بعضی از باشگاه ها و مجموعه های ورزشی، با فرستادن یک نماینده به محل فدراسیون به آدرس فوق، برای چند ورزشکار کارت صادر یا تمدید می کنند. می توانید با انجام هماهنگی با مجموعه ورزشی خود، این فرایند را به پیک تحصیلدار باشگاه بسپارید.
ممنون که مطالب بلاگ را دنبال می کنید.

عالی

از لطف شما سپاسگزارم.

سلام. من بیمه رو اینترنتی گرفتم و دانلود هم کردم اما چرا شماره بیمه نداره روی کارتم؟

سلام و درود
شماره ملی شما همان شماره بیمه نامه است. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید: ۸۳۸۲۶ – ۰۲۱

سلام،برای من کد پیامک نمیشه!
چیکار باید بکنم؟

سلام و درود
لطفا با شماره تلفن ۸۳۸۲۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و به واحد پشتیبانی وصل شوید

سلام من اسم باشگاه اشتباه زدم و باشگاه قدیمی رشته ورزشیم ثبت شده . باید چیکار کنم . ویرایش هم نداره سایت

سلام و درود
یک بار که بیمه ورزشی را تهیه کنید، برای همه باشگاه ها و همه رشته های ورزشی قابل استفاده است.
بیمه ورزشی یکساله است و بعد از یک سال می تونید دوباره اطلاعات تون رو ثبت کنید.
اگر این پاسخ ها به شما کمک نکرد، لطفا با شماره تلفن ۸۳۸۲۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و به واحد پشتیبانی وصل شوید.

تمدید کارت بیمه فدارسیون فرزشی

سلام برای فراموش کردن رمز و اصلاح شماره موبایل بعداز گرفتن شماره ۰۲۱۸۳۸۲۶ داخلی چند باید بگیریم ؟

سلام و روزبخیر
اگر رمز عبور را فراموش کرده اید:
۱- وارد سایت فدراسیون پزشکی ورزشی شوید : https://insurance.ifsm.ir/UserOnline/Login
۲- بعد از وارد کردن کد ملی، وارد صفحه ای می شوید که از شما رمز عبور می خواهد، د رپایین کادر عبارت «فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید»
۳- وارد صفحه ریکاوری رمز می شوید و از شما شماره تلفن می خواهد. آن جا می توانید تلفن خود را تغییر دهید.
۴- اگر این پاسخ به شما کمک نکرد با شماره تلفن ۸۳۸۲۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و به واحد پشتیبانی وصل شوید.

دیماه ۹۷ ثبت نام کرده ام الان شماره بیمه نامه و تاریخ بیمه را نیاز دارم

سلام و درود
۱٫ کارت بیمه ورزشی که برای شما صادر می شود، قرارداد بیمه نامه شماست و پیگیری های قانونی را از طریق کد ملی تان که روی کارت نیز درج شده می بایست انجام دهید.
۲٫ از زمان صدور کارت بیمه شما تا یک سال بعد تاریخ بیمه شماست (دی ماه ۹۷ تا دی ماه ۹۸).
۳٫ برای پیگیری بیشتر وارد سایت فدراسیون پزشکی ورزشی شوید : https://insurance.ifsm.ir/UserOnline/Login و مشخصات خود را وارد کنید و در پروفایل خود اطلاعات کامل را ببینید.
۴٫ اگر این توضیحات برای شما کافی نبود لطفا با این شماره تلفن ۸۳۸۲۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

من سری اول که سعی کردم تمدید کنم تا پرداخت هزینه رفتم و هنگ کرد دوباره که امتحان کردم شد ولی هزینه دوبار تمدید از من کم شد لطفا برسی کنید

سلام
لطفا با این شماره پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید:
۸۳۸۲۶ – ۰۲۱

پاسخ

من بیمه کردم ولی رمز عبورش یادم رفته و شماره موبایل هم اشتباهه .نمیدونم چطور کد امنیتی رو دریافت کن

من بیمه کردم ولی رمز عبورش یادم رفته و شماره موبایل هم اشتباهه .نمیدونم چطور کد امنیتی رو دریافت کن
لطفا ج بدین

سلام و درود
اگر هنوز کد امنیتی رو دریافت نکردید، با شماره موبایل صحیح دوباره ثبت نام کنید. اما اگر هزینه را واریز کرده اید و هنوز کد امنیتی ندارید، با این شماره تماس بگیرید:
شماره تلفن ۸۳۸۲۶ – ۰۲۱

استعلام بیمه ورزشی

ایده خوبیه صرفه جویی دروقت

پیام بگذارید