بهترین بیمه تکمیلی درمان کدام بیمه است؟

بهترین بیمه تکمیلی

شرکت‌های ارائه دهنده بیمه تکمیلی گروهی

بیمه درمان تکمیلی گروهی با توجه به تعداد نفرات و تعهدات مورد درخواست هر شرکت و سازمان توسط شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود. شرکت‌هایی که بیمه درمان تکمیلی را به صورت گروهی ارائه می‌کنند به ترتیب زیر هستند»

۱- شرکت بیمه ایران

۲- بیمه تکمیلی دانا

۳- شرکت بیمه البرز

۴- شرکت بیمه آسیا

۵- شرکت بیمه آسماری

۶- شرکت بیمه کارآفرین

۷- شرکت بیمه سامان

۸- بیمه تکمیلی ملت

شرکت‌های ارائه دهنده بیمه درمان انفرادی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی توسط برخی از شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود و دارای طرح‌ها و پوشش های مختلف است که با توجه سن فرد بیمه شده و طرح مورد درخواست وی محاسبه می‌شود:

۱- بیمه تکمیلی انفرادی سامان

۲- بیمه تکمیلی انفرادی SOS

بهترین بیمه تکمیلی از نظر دوره انتظار کدام است؟

دوره انتظار بیمه تکمیلی از نکاتی است که قبل از خرید بیمه تکمیلی باید به آن توجه کنید. لزوم وجود دوره انتظار به خاطر اطمینان از صحت سلامت فرد بیمه شده است که برای این منظور فرد بیمه شده می‌تواند برخی از پوشش‌ها از قبیل بستری و جراحی در بیمه نامه‌های تکمیلی مختلف بعد از مدت زمان مشخص شده استفاده نمایند. دوره انتظار برای پوشش عمل جراحی و بستری در بیمه تکمیلی حداکثر تا ۳ ماه است که البته ممکن است در برخی از قرارداد های بیمه تکمیلی گروهی برای جراحی و بستری دوره انتظاری در نظر گرفته نشود.

بهترین بیمه تکمیلی از نظر تعداد مراکز درمانی

در دسترس بودن مراکز درمان طرف قرارداد بیمه نامه‌های تکمیلی می‌تواند یکی از معیارهای مهم در انتخاب بیمه نامه‌های تکمیلی باشد. بیمه نامه‌ای که تعداد مراکز طرف قرارداد بیشتر و دردسترس تر داشته باشد همواره گزینه بهتری در انتخاب بیمه نامه تکمیلی است. البته در بین مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها و آزمایشگاه‌ها و ….  مراکزی هستند که به صورت آنلاین و با کد ملی می‌توانید از خدمات بیمه نامه‌‌ای شان استفاده کنید و این می‌تواند در انتخاب شما در خرید بیمه درمان تکمیلی موثر باشد، برای این موضوع می‌توانید در زمان خرید بیمه نامه تکمیلی از ارائه خدمات آنلاین شرکت بیمه‌ای اطلاع پیدا کنید.

به طور کلی در صورت مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد با بیمه نامه‌های تکمیلی، بیمه شده باید هزینه‌‌های لازم را پرداخت کرده و سپس به منظور دریافت هزینه، با ارائه مدارک و پرونده‌‌های پزشکی خود به مراکز پرداخت خسارت بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه خود مراجعه نمایید.

بهترین بیمه تکمیلی از نظر قیمت

ارزان‌ترین بیمه تکمیلی می‌تواند گزینه دیگری در انتخاب بیمه تکمیلی گروهی و یا انفرادی باشد، اما این مورد را فراموش نکنید که ارزان‌ترین بیمه، کامل‌ترین بیمه از لحاظ پوشش دهی نبوده و در بیمه نامه‌های تکمیلی اگر شما حق بیمه کمتری پرداخت کنید بالتبع سقف پوشش کمتری هم خواهید داشت. در هر طرح بیمه‌ای سقف پوشش‌های مختلف با حق بیمه‌های متفاوتی ارائه می شود، از این رو با تهیه طرح‌های بیمه‌ای با پوشش کامل می‌توانید بیمه نامه‌ای تهیه نمایید که در زمان خسارت در کنار شما باشد.

بهترین بیمه تکمیلی از نظر پوشش ها

و اما مهم‌ترین گزینه در خرید بیمه‌نامه‌های تکمیلی، انتخاب بهترین بیمه تکمیلی است که با توجه به حق بیمه پرداختی پوشش‌های کاملی را ارائه نماید. از این رو قبل از خرید بیمه نامه تکمیلی می‌توانید تعهدات مختلف طرح‌های بیمه نامه‌های تکمیلی و میزان حق بیمه هر کدام را بررسی کرده و بیمه نامه مورد نظرتان را خریداری نمایید.

آیا بیمه تکمیلی انفرادی فوری وجود دارد؟

توجه‌تان را به این نکته جلب می‌نمایم که فرآیند ثبت نام بیمه تکمیلی مربوط به قبل از بیماری و یا بارداری است و تمامی بیمه نامه‌های تکمیلی برای افرادی ارائه می‌شود که از لحاظ جسمی و روحی در سلامت کامل باشند. از این رو تهیه بیمه تکمیلی بدون دوره انتظار و یا بیمه تکمیلی فوری که بتوان از پوشش‌های بستری و جراحی و زایمان آن استفاده کرده امکان پذیر نیست.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید