بیمه ازدواج پاسارگاد ؛ خدمتی از بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

  • صفحه اصلی
  • بیمه
  • بیمه ازدواج پاسارگاد ؛ خدمتی از بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بیمه ازدواج عبارت نسبتا جدیدی است که تا به حال به گوشمان نخورده است. آیا غیر از تعهد قلبی دوطرف، بیمه ای می توان برای ازدواج در نظر گرفت؟ قطعاً و مطمئناً پاسخ این سوال منفی است. تا زمانی که تعهد و الزام قلبی میان دو نفر وجود دارد، هیچ حادثه و رویدادی نمی تواند پایه های ازدواج را بلرزاند. ولی اگر آن تعهد و اخلاق متعالی وجود نداشته باشد، هیچ بیمه ای نمی تواند سرمایه عاطفی شما را حمایت کند یا به شما بازگرداند. با این تفاسیر، آیا اصلا می توان ازدواج را بیمه کرد؟ این عبارت «بیمه ازدواج» چقدر معتبر و قابل اعتنا است؟

بیایید پیچیده اش نکنیم!  ازدواج جدای از روح اصلی آن که در سطور بالا درباره اش گفتگو کردیم، یک قرارداد اجتماعی و قانونی است با تمام ویژگی های یک قرارداد قانونی که دو طرف پای آن را امضا می کنند و از لحاظ قانونی به شرایطی که در قرارداد آمده متعهد و ملزم می شوند. این قرارداد را می توان مثل همه قراردادها بیمه کرد. اما یادمان باشد، آن بحث تعهد و وجدان قلبی، اصلی دیگر است که در دایره داد و ستدهای مادی این روزها نمی گنجد و روح دیگری دارد. بیمه ازدواج هم درحقیقت نوعی بیمه عمر است یعنی اندوخته ای که شما با خرید آن می توانید هنگام ازدواج فرزندان از آن به عنوان کمک هزینه استفاده کنید.

بیمه ازدواج پاسارگاد

بیمه پاسارگاد طرحی با عنوان بیمه عمر و تامین آتیه + ازدواج ارائه کرده است که هم والدین می توانند برای تامین آینده فرزندان خود آن را تهیه کنند. این بیمه نامه می تواند تسهیلاتی را برای ازدواج، ادامه تحصیل، تهیه مسکن، تهیه جهیزیه، تهیه اثاث خانه و دریافت وام فراهم آورد.

گرفتن وام از اندوخته بیمه عمر پاسارگاد

اندوخته پس‌اندازی شما در بیمه عمر و پس‌انداز با پرداخت حق‌بیمه شکل گرفته و دارائی بیمه‌نامه شما محسوب می‌شود. شما می‌توانید در مواقع ضروری تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید اندوخته بیمه‌نامه خود وام دریافت کنید. این وام می تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید  به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید. نکته خیلی مثبت این وام این است که هنگامی که شما وام دریافت می کنید پوشش های بیمه ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت.

شرایط و میزان وام

پرداخت وام در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به هیچگونه تشریفات تا میزان ۹۰% ارزش بازخریدی بیمه نامه امکان پذیر است و نرخ تسهیلات وام ۴% بیش از نرخ سود محاسباتی برای تشکیل سرمایه خواهد بود.

معافیت مالیاتی بیمه ازدواج پاسارگاد

سرمایه حیات پرداختی در بیمه عمروتامین آتیه به هر میزان که باشد از مالیات معاف است و در صورت فوت بیمه شده نیز مشمول مالیات بر ارث نخواهد بود. سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه، سرمایه بیمه حادثه و سرمایه بیمه بیماری های خاص به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبالغ پرداختی به بیمه گذار و استفاده کننده گان تابع قانون ارث نخواهد بود.

مشارکت در منافع

حداقل میزان سود سالانه تا ده سال اول بیمه نامه ۱۵% بوده و بیمه پاسارگاد با توجه به توان سرمایه گذاری گرئه مالی پاسارگاد وجوه حاصل از اندوخته های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه گذاران خود را سرمایه گذاری نموده و علاوه بر تضمین سود سالانه ۹۰% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری را بین بیمه گذران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم و سرمایه آنان را سالانه تعدیل می نماید.

باز خرید بیمه نامه

بیمه نامه دارای ارزش بازخرید بوده و شما می توانید پس از پایان ماه ششم و پرداخت شش ماه حق بیمه ، اندوخته ایجاد شده را باز خرید نمایید.

مزایای ویژه بیمه نامه

۱-به منظور مقابله با تورم فرضی، به درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواندهر سال به میزان ۳ تا ۲۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش یابد.
۲-چنانچه در خواست افزایش حق بیمه را در سال های بعد نمایید، در صورت تمایل می توانید به همان میزان ۳ تا ۲۵ درصد و یا کمتر سرمایه بیمه عمر خود را نیز افزایش دهید.

جدول سود پس انداز بیمه ازدواج پاسارگاد

شما با پس انداز ماهانه ۵۰ هزار تومان طبق نمودار روبه بعد از ۱۰سال ۱۲ میلیون تومان، بعد از ۲۰ سال ۸۹ میلیون تومان و بعد از ۳۰ سال در انتهای قرارداد مبلغ ۴۴۸ میلیون تومان دریافت خواهید کرد.* این جدول برای سن ۲۵ سال و افزایش ۱۰% سالیانه و با پوشش کامل بیمه است.

اندوخته بیمه ازدواج پاسارگاد

حق بیمه پرداختی
ماهیانه
بعد از ۱۰ سال بعد از ۱۵ سال بعد از ۲۰ سال بعد از ۲۵ سال بعد از ۳۰ سال
۲۰٫۰۰۰ ۵٫۱۰۰٫۰۰۰ ۱۴٫۳۰۰٫۰۰۰ ۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۷۱٫۰۰۰٫۰۰۰
۳۰٫۰۰۰ ۷٫۶۰۰٫۰۰۰ ۲۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ۵۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰
۵۰٫۰۰۰ ۱۲٫۷۰۰٫۰۰۰ ۳۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ۸۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۴۴۸٫۰۰۰٫۰۰۰
۷۵٫۰۰۰ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۵۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۴۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ۳۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۷۴۵٫۰۰۰٫۰۰۰
۱۰۰٫۰۰۰ ۲۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ۷۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۸۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۴۲۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۹۴۸٫۰۰۰٫۰۰۰
۱۵۰٫۰۰۰ ۴۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲۹۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۶۹۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱٫۵۶۳٫۰۰۰٫۰۰۰
۲۰۰٫۰۰۰ ۵۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ۱۵۸٫۰۰۰٫۰۰۰ ۳۹۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ۹۰۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰

مبلغ حق بیمه ازدواج

شما با هر شرایط اقتصادی می توانید از سرمایه گذاری عمر و تامین آتیه برخوردار شوید.
* این مبلغ بین حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ ریال و حداکثر ۳٫۳۳۴٫۰۰۰ ریال ماهیانه می تواند باشد.

انعطاف در پرداخت حق بیمه‌ ها

از مهمترین ویژگی های بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری قابل انعطاف بودن آن است که شرایط آن با توجه به توان مالی شما قابل پرداخت است. شما می‌توانید حق بیمه‌های خود را در طول مدت بیمه افزایش یا کاهش دهید. کاهش در پرداخت حق بیمه در دفعات محدود، منوط به وجود مبلغ کافی در اندوخته سرمایه ‌گذاری شماست.

نحوه پرداخت حق بیمه

حق بیمه بنا به تقاضای بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه،سه ماهه، سالانه و یا ماهانه تقسیط گردد.
الگوی پرداخت حق بیمه‌ها بر اساس علاقه مندی خود می‌توانید دو روش را برای پرداخت حق بیمه‌های خود انتخاب کنید:
۱) حق بیمه ثابت: در طول مدت بیمه مبلغ ثابتی را به عنوان حق بیمه در هر نوبت می‌پردازید.
۲) حق بیمه افزایشی با نرخ معین: می‌توانید با توجه به توانایی خود هر سال مبالغ حق بیمه را از بین ۵ تا ۲۵% افزایش دهید.

شرایط بیمه شده و سن بیمه شده

نوزادان از آغاز تولد و بزرگسالان تا سن ۶۵ سالگی می توانند از خدمات و سرمایه گذاری این بیمه نامه استفاده کنند.
*سن بیمه شده + سال بیمه نباید از ۷۰ بیشتر شود.

مدت بیمه نامه

مدت بیمه بین ۵ تا ۳۰ سال می باشد.
*سن بیمه شده + سال بیمه نباید از ۷۰ بیشتر شود.

 

منبع: بیمه پاسارگاد

برچسب ها:
پیام بگذارید