بیمه عمر بیماران خاص

بیمه عمر بیماران خاص

در مطالب قبلی بلاگ نویان، در مورد بیمه عمر بیماران خاص صحبت کردیم. در قسمت‌های پیشین عنوان شد که بیمه عمر خدماتی را برای بیماران خاص ارائه می‌دهد. این پوشش مطابق بیمه نامه و سرمایه و یا حق بیمه ای که مشتری می‌پردازد، در نظر گرفته خواهد شد. سوالی که ممکن است در این قسمت مطرح شود، این است که بیماران خاص از نظر شرکت‌های بیمه، چیست؟

امراض خاصی که بیمه عمر و سرمایه گذاری آن‌ها را به عنوان بیماری خاص می‌شناسد؛ عبارتند از: سکته قلبی، سکته مغزی، انواع سرطان، جراحی عروق قلبی، پیوند اعضای اصلی بدن مانند قلب، ریه، کلیه، کبد و مغز استخوان ، که اگر بیمه شده به هرکدام از این بیماری ها دچارشود در صورتیکه حق بیمه، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری را پرداخت کرده باشد، بیمه‌گر به او خسارت پرداخت خواهد کرد. اما موضوعی که در این‌جا مطرح است خدمات و پوشش های بیمه‌گران مختلف است، مسلما سقف تعهدات و پوشش‌های بیمه‌گران مختلف برای این ۵ بیماری خاص با یکدیگر فرق دارد.

مقایسه خدمات بیمه عمر بیماران خاص شرکت‌های بیمه

همان‌طور که گفتیم بیمه‌گران هر ۵ نوع بیماری خاص را تحت پوشش قرار می‌دهند، اما شرایط ارائه خدمات در بیمه‌های مختلف، متفاوت است. مواردی مانند سقف تعهد، شرط سنی استفاده از پوشش، شرط پرداخت سرمایه امراض خاص، تعداد دفعات مجاز به استفاده از پوشش، مواردی هستند که خدمات بیمه گران را متفاوت می‌کند.

بیمه عمر بیماران خاص بیمه ایران

بیمه ایران به تازگی طرحی را معرفی کرده است به نام بیمه مان که در بلاگ نویان آن را به‌طور کامل معرفی کردیم، بیمه گر در طول مدت قرارداد، تا سقف ۳۰ میلیون برای بیماری سرطان و تا سقف ۲۰ میلیون برای سایر امراض خاص می‌تواند استفاده کند. در این بیمه بیماری سرطان از باقی بیماری های خاص جدا شده است و برای آن سقف پوشش بیشتری اختصاص پیدا کرده است. در بیمه مان فرد می‌تواند از هر یک از بیماری ها یک بار برای دریافت پوشش استفاده کند. شرایط سنی در این بیمه از ۱۵ سال تا ۵۹ سال است.

بیمه عمر بیماران خاص بیمه سامان

بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد، می‌تواند در مجموع تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای بیماری های مختلف از پوشش امراض استفاده کند. پوشش بسته به نوع بیماری فرد و شرایط او متفاوت است. شرایط سنی استفاده از این پوشش، از بدو تولد تا ۶۰ سال است.

بیمه عمر بیماران خاص بیمه البرز

ذینفع در طول مدت قرارداد خود، می‌تواند در مجموع تا سقف ۲۵ میلیون تومان برای امراض خاص، از این پوشش استفاده کند. افراد بین ۱۵ تا ۶۰ سال سن، می‌توانند از این پوشش به شرط ابتلا استفاده کند.

بیمه عمر بیماران خاص بیمه آسیا

این بیمه‌گرتا سقف ۲۰ میلیون تومان پوشش امراض خاص برای بیماری‌های مختلف در نظر گرفته است. این پوشش در طول مدت قرارداد فقط  یک بار قابل استفاده است. شرایط سنی استفاده از این پوشش، بین ۱۰ تا ۶۰ سال به شرط ابتلا است.

بیمه عمر بیماران خاص بیمه ملت

این بیمه‌گر نیز تا سقف ۵۰ میلیون تومان، سقف تعهداتش است. که در طول مدت قرارداد بیمه، در مجموع از سرمایه امراض خاص می‌توان استفاده کرد. شرایط سنی تحت پوشش قرارگرفتن تا ۶۵ سال است.

 

 

 

 

مطالب مرتبط با آن‌چه شما جستجو کرده‌اید:

برچسب ها:
پیام بگذارید