استعلام بیمه البرز

استعلام بیمه البرز

در سامانه خدمات الکترونیک بیمه البرز ، برای خدمت رسانی آنلاین به مشتریان قسمت‌هایی وجود دارد که شما را از نیاز به شعبات این بیمه بی نیاز می‌کند. مواردی مانند استعلام بیمه البرز ، خرید اینترنتی، پرداخت حق بیمه و اقساط، بیمه نامه آتش‌سوزی منزل مسکونی، استعلام حق بیمه و صدور معرفی‌نامه آنلاین در سامانه مذبور قرارداده شده اند.

برای استفاده از این خدمات کافی است بعد از ورود به لینک (پیوند) خدمات الکترونیک البرز، بخش مورد نظر خود را انتخاب کرده و به ترتیب مراحل را طی کنید. در این مطلب قصد داریم، نحوه استعلام بیمه البرز را در بخش خسارت (استعلام خسارت بیمه البرز) و در بخش حق بیمه؛ خدمت شما توضیح دهیم.

نحوه استعلام البرز برای خسارت

بعد از تهیه بیمه نامه و بروز حادثه، توقع شما از دریافت خسارت بسیار به جا و منطقی است، برای استعلام از میزان خسارت در نظر گرفته شده بعد از مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک بیمه البرز ، بخش استعلام خسارت را انتخاب کنید ، در صفحه جدید پیش روی شما، امکان استعلام در سه بخش مختلف وجود دارد؛ استعلام خسارت بدنه، استعلام خسارت شخص ثالث و استعلام خسارت در مان بیمه البرز. بسته به خسارت وارد شده بخش مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مطالب پیشین ، نحوه استعلام خسارت درمان بیمه البرز را به طور کامل و قدم به قدم برای شما شرح دادیم.

برای استعلام خسارت بیمه بدنه ، لازم است شماره بیمه نامه و کد بیمه‌گذار را که روی بیمه نامه شما درج شده را وارد کرده و مراحل را قدم به قدم طی کنید. همین اطلاعات در بخش استعلام خسارت بیمه نامه شخص ثالث نیز وجود دارد و شما باید شماره کامل بیمه نماه و کد بیمه‌گذار را وارد کرده تا به مرحله بعد رفته و بعد از طی مراحل استعلام خسارت، از مبلغ خسارت در نظر گرفته شده مطلع شوید.

 

نحوه استعلام البرز برای حق بیمه

بعد از انتخاب گزینه استعلام حق بیمه، وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن امکان استعلام بیمه بدنه، استعلام  بیمه ثالث، استعلام بیمه مسافرتی، استعلام بیمه عمر و سرمایه‌گذاری و استعلام حق بیمه پایه ثالث وجود دارد. در این قسمت قصد تهیه هر بیمه نامه ‌ای را داشته باشید می‌توانید به بخش مورد نظر رفته و میزان حق بیمه را تخمین زده و مشاهد کنید. در ادامه نحوه استعلام  نرخ بیمه نامه بدنه و بیمه عمر و سرمایه گذاری را خدمت شما عنوان خواهیم کرد:

استعلام نرخ بیمه نامه بدنه

قسمت‌هایی در این بخش در نظر گرفته شده است که با پر کردن آن‌ها به طور کامل می‌توانید از نرخ بیمه نماه بدنه خودروی خود مطلع شوید، هنگام استعلام اطلاع از مواردی مانند؛ گروه خودرو، نوع خودرو، گروه تعرفه ای خودرو، نوع تعرفه خودرو، موارد استفاده، سال ساخت؛ الزامی است. در قسمت پایین صفحه لازم است تا شما  اطلاعات بیمه نامه سال قبل خودروی خود را وارد کنید. برای پوشش های اضافی هم قسمتی در نظر گرفته شده که به شما این امکان را می‌دهد تا پوشش های اضافی خودروی خود را انتخاب کنید، پوشش هایی مانند: ایاب و ذهاب، شکست شیشه به تنهایی، حوادث طبیعی، مواد شیمیایی، سرقت درجای تمام قطعات، سرقت درجای قطعات درخواستی، از جمله موارد پوشش های اضافی بیمه ماه بدنه خودرو هستند که به همان اندازه انتخاب پوشش های اضافی،به نرخ حق بیمه شما مبالغی را اضافه خواهد کرد.

استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری

در این قسمت امکاناتی برای استعلام بیمه نامه طرح جامع وجود دارد، اما برای اطلاع از نرخ لازم است، قسمت‌هایی که مربوط به مدت بیمه نامه، روش پرداخت حق بیمه، مبلغ هر قسط حق بیمه، ضریب افزایش سالانه بیمه عمر، افزایش سالانه حق بیمه، منظور کردن پوشش ها در حق بیمه را در نظر داشته باشید، برای اطلاع از وضعیت دقیق بیمه نامه عمر، لازم است با شعب مورد نظر بیمه البرز تماس گرفته و از کارشناسان بیمه عمر، موارد نامفهوم را سوال کنید. بعد از پر کردن قسمت های مورد نظر و تعیین شده در صفحه و انتخاب گزینه تایید، نرخ بمیه عمر و سرمایه گذاری برای شما نمایش داده می‌شود.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید