استعلام خسارت درمان بیمه آسیا

استعلام خسارت درمان بیمه آسیا

بیمه آسیا نیز مانند دیگر شرکت‌های بیمه، طرح‌هایی را جهت ارائه خدمات آنلاین بهتر، برای مشتریان در نظر گرفته است. از استعلام خسارت درمان بیمه آسیا گرفته تا استعلام سود مشارکت بیمه نامه های جامع عمر و پس انداز، صدور معرفی نامه درمانی و خرید الکترونیکی بیمه نامه و چندین امکان دیگر از جمله خدمات آنلاین بیمه آسیا است.

برای استفاده از این خدمات کافی است به سایت بیمه آسیا مراجعه کنید. در بخش خدمات الکترونیک شاهد گزینه‌هایی مانند استعلام‌ها، خرید الکترونیکی بیمه نامه و الحاقیه، پرداخت الکترونیکی اقساط، نرم افزار همراه، سررسید هوشمند ۹۸، صدور معرفی‌نامه درمانی، کارتابل بیمه‌گذاران(پرداخت الکترونیکی اقساط)، بیمه باربری؛ خواهید بود.

 

 

همان‌طور که در شکل بالا می‌بینید با انتخاب دکمه استعلام وارد بخش استعلام بیمه آسیا خواهید شد، در این قسمت سه بخش اصلی وجود دارد که شامل

  • استعلام بیمه نامه ها
  • استعلام درمان
  • استعلام اتومبیل
  • استعلام عمر و پس انداز  است.

متاسفانه امروز با پیگیرهای انجام شده، متوجه شدیم که سامانه استعلام خسارت درمان بیمه آسیا قابل استفاده نیست، اما بعد از راه‌اندازی این قسمت، شما می‌توانید با وارد کردن شماره بیمه نامه خود، استعلام خسارت بیمه نامه درمان خود را انجام دهید. در بخش استعلام بیمه نامه های قدیم عمر و پس انداز بعد از مراجعه به لینک وارد صفحه زیر خواهید شد:

 

در قسمت هایی که در شکل بالا می‌بینید، کافی است، کد صدور و شماره بیمه نامه خود را وارد کنید؛ و دکمه بازیابی را فشار دهید، موضوع جالبی که در این قسمت وجود دارد این است که، چندین فایل برای مطالعه شما قرار گرفته است، که بعد از دانلود می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید.

بعد از مراجعه به قسمت های دیگر این سایت نیز، متاسفانه متوجه شدیم که فعلا سامانه به درستی ارائه خدمات نمی‌دهد، اما بخش استعلام اصالت بیمه نامه که مربوط به سامانه بیمه مرکزی است، به درستی اصالت بیمه نامه شما را اعلام خواهد کرد. در قسمت های قبلی این بلاگ « چگونه از اصالت بیمه نامه مطلع شویم ؟» را خدمت شما قدم به قدم آموزش دادیم.

پیشنهاد ویژه من به شما برای استفاده از خدمات الکترونیک بیمه آسیا، نصب نرم افزار آسیا همراه  است که در سایت بیمه آسیا نحوه نصب و خدمات آن به‌طور کامل توضیح داده شده است.

 

 

 

برچسب ها:
پیام بگذارید