معرفی اینشورتک Embroker

در حال حاضر، صنعت بیمه تا حد زیادی وابسته به کارگزاری‌ها است. اینشورتک Embroker قصد دارد این فرایند وابستگی را با ساده کردن کل پرونده‌های بیمه برای بیمه‌های درمانی، تغییر دهد. اینشورتک Embroker که در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد و یک نوآوری واقعی، برای فضای تجاری بیمه، به ارمغان آورد. این اینشورتک از طریق توانایی بارگذاری کل یک سند، سیاست گذاری برای ارزیابی، این امکان را فراهم می‌سازد تا شرکت‌های بیمه کسب و کار خود را به طور دقیق تحت پوشش قرار دهند. مقایسه و خرید پوشش جدید در بیش از ۲۵ حامل تجاری پیشرو، و همچنین فایل و مدیریت پرداخت خسارات در محل  از جمله دیگر خدمات ارائه شده توسط این اینشورتک است.

راه اندازی این محصول که از ایده و طرح بسیار خوبی نشئت گرفته است، باعث شده تا ناکارامدی های بسیاری را در بازار بیمه حل شود. این موضوع در حالی است که امکانات جدید بسیار به دیجیتالی شدن نزدیک است. Embroker  امکان هم اندیشی مشتریان خود، برای دریافت مشاوره از کارشناسان مجاز بیمه و مدیران ریسک از طریق تلفن، متن، ویدئو، و یا چت فراهم کرده است.

مت میلر، بنیانگذار و مدیر عامل Embroker اخیرا اظهار داشت که “با به کارگیری فرآیندهای دستی و ایجاد هزینه ها بیمه می تواند یکی از بزرگترین هزینه های یک کسب و کار باشد، بدین ترتیب پوشش بیمه مناسب با قیمت مناسب می تواند تاثیر زیادی در سودآوری داشته باشد. ”

برچسب ها:
پیام بگذارید