معرفی اینشورتک Collective Health

معرفی اینشورتک Collective Health

این هفته قصد داریم اینشورتک جدیدی را به شما معرفی کنیم که بعد از ظهور در صنعت بیمه نظر بسیاری از کارشناسان و فعالان این حوزه را به خودش جلب کرد.

این اینشورتک، در سال ۲۰۱۳ متولد شد، و در مدت کمتر از دوسال به افزایش سرمایه ۱۱۹ میلیون دلاری از طریق سرمایه گذاران خود رسید. این شرکت به دنبال تجربه شخصی علی دیاب که موسس این اینشورتک است، متولد شد. او که از پرداخت بیمه درمانی با وجود داشتن یک بیماری خطرناک منع شده بود، به همراه رجای بتنیجی (Rajaie Batnij)، پزشک و اقتصاددان سیاسی دانشگاه استنفورد و همین طور با همکاری شریک تجاری اش، تصمیم به ایجاد یک استارت‌آپ کرد، که اهداف خاصی را از ایجاد این شرکت داشت. از جمله اهدافش در راه‌اندازی این استارتآپ؛ مدیریت قراداد های بیمه درمان شرکت‌هایی که صد ها نیروی کار دارند، حمایت از آنها در انتخاب بهترین راه حل های موجود مربوط به فعالیت‌های کارکنان، پاسخ به سوالات و نظارت بر رفاه عمومی کارگران براساس اطلاعات ذخیره شده در پلت فرم آن، بود.

با توجه به سرمایه ای که شرکت کالکتیو هلث دارد و افزایش سرمایه اش در مدت خیلی کم، این شرکت به هیچ وجه در معرض خطر مالی نیست، و به جرات می‌توان گفت، با برخی از شرکت های بیمه ای آمریکایی مانند Anthem و Blue Shield، رقابت کرده و با استفاده از شبکه پزشکان و بیمارستان ها، سرویس دهی مطلوبی به مشتریانش دارد. اما یکی از چالش این شرکت این است که از لحاظ ساده‌سازی مدیریت محصولات بیمه ای، شرکت ها را ترغیب به پرداخت حق بیمه هر کارگر در حدود ۵۰ دلار در ماه کنند.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید