بیمه ورزشی چه مواردی را پوشش نمی دهد؟

بیمه ورزشی

بیمه ورزشی این موارد را پوشش نمی دهد و در صورتی که ورزشکار چنین آسیب هایی ببیند، در پوشش بیمه ورزشی قرار نمی گیرد:

  • همه نوع آسیبی که به دلیلی غیر از ورزش به دارنده بیمه وارد شود یا اتفاق افتد. حتی اگر این اتفاق ها در محیط های ورزشی و میادین ورزش اتفاق افتند.
  • تصادف ها و حوادث رانندگی
  • وقوع یا پیدایش هر یک از بیماری های زیر (حتی اگر علت به وجود آمدن این بیماری ها، عملیات ورزشی باشد) : بیماری های داخلی، بیماری های قلبی، بیماری های کلیوی، بیماری های خونی و… . بیماری های جراحی بی ربط با آسیب های ورزشی مثل آپاندیس، انواع فیستول، انواع آبسه، واریکوسل، انواع کیست، فتق کشاله ران غیرمستقیم، انواع تومورها، مشکلات دستگاه اسکلتی و عضلانی که علت آن ها ورزش نیست.
  • همه داروهای بی ربط با آسیب های ورزشی
  • همه داروهای تولید خارج از کشور به شرط آن که مشابه داخلی آن ها در ایران وجود داشته باشد.
  • انواع پروتز ها، انواع بریس ها، انواع کرست ها، اندام های مصنوعی، عصا، عینک و دیگر وسایلی که عامل حادثه باشند.
  • هزینه آمبولانس یا آژانس برای حمل بیمار
  • صورت حساب های بیمارستانی مثل هزینه همراه، غذا، خدمات، ساک بهداشتی، شرح حال و …
  • روش های درمانی غیر طب آکادمیک مثل طب سوزنی، حجامت، هومیوپات و…
  • اقدامات تشخیصی بی ربط با آسیب ورزشی مثل تست های آسیب شناسی و سیتولوژی

چطور کارت بیمه ورزشی اینترنتی بگیریم؟

صدور و استعلام کارت بیمه ورزشی اینترنتی

صدور کارت بیمه ورزشی اینترنتی

چطور می توانم از بیمه ورزشی استفاده کنم؟

چطور از بیمه ورزشی استفاده کنیم؟

بیمه ورزشکاران و صدور فرم گزارش حادثه ورزشی

تمدید کارت بیمه ورزشی اینترنتی در سال ۹۸

تمدید کارت بیمه ورزشی اینترنتی در سال ۹۸

 

 

برچسب ها:
نظرات وبلاگ
پاسخ

عرب زمانی. من بیمه رو زدم برام فایل pdf نیومده راه حل 35 هزار واریز کردم .باتشکر

من بیمه رو زدم برام فایل pdf نیومده راه حل ۳۵ هزار واریز کردم .باتشکر

سلام و درود
برای رفع مشکل لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید: ۸۳۸۲۶ – ۰۲۱

با سلام و تشکر از توضیحات شما
بنده مربی هستم سوالی که دارم این است که قبلا که حالت سامانه نبود و ورزشکاران کارت داشتند راحت با رویت کارت وارد باشگاه میشدند و استعلام بیمه داشتن آنها راحت بود ،مدتی هم که تازه صدور کارت سامانه ای شد با وارد کردن شماره ملی میشد استعلام کرد که شاگرد تازه وارد بیمه دارد یا خیر که این قابلیت با شرط جدید ارسال کد فعال سازی به شماره شخصی برداشته شد ،حال سوال این است در حال حاضر آیا صرف ثبت نام در سامانه کفایت میکند یا ورزشکار نیاز است که حتما پرینت ثبت نام را همراه داشته باشد و اگر همراه نداشته باشد در صورت بروز حادثه چگونه باید عمل کرد ممنون از شما

سلام و درود
ورود به ورزشگاه و هر نوع مجموعه ای که در آن فعالیت ورزشی صورت می گیرد، بدون داشتن این کارت ممنوع اعلام شده و ورزشکار می بایست کارت (یا پرینت کارت) را همراه داشته باشد. اما در صورتی که برای ورزشکار در مجموعه ورزشی حادثه ای رخ دهد و کارت همراهش نباشد، همین که در سامانه ثبت نام کرده باشد، یعنی بیمه ورزشی دارد و می تواند از بیمه ورزشی خود برای دریافت خسارت استفاده کند. اما تاکید می کنم: ورود به اماکن ورزشی با ارائه کارت الزامی اعلام شده است. سپاس.

سلام
من کوهنوردی و فوتسال رو هر دو به صورت غیر حرفه ای انجام میدم
چند سالی هم هست که بدون بیمه ورزشی اصلا برای کرایه سالن فوتسال حتی برای تمرین آماتور قرارداد نمیبندند.
امسال که آنلاین قصد تمدید داشتم توی سوابقم دیدم که زده رشته کوهنوردی در فلان باشگاه, در صورتیکه من توی اون باشگاه نیستم و البته توی توضیحات شما متوجه شدم که مسأله مهمی نیست.
خواستم بدونم که همون چیزی که توی سوابقم هست تمدید کنم؟

سلام
مشخصات اصلی که برای شما در بیمه نامه ثبت می شود و اهمیت دارد، کد ملی است. می توانید برای ویراش مشخصات خود با این شماره ۷۷۶۳۲۲۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
سپاس

سلام من اشتباهی کارت بیمه کشتی گرفتم و ورزش رزمی کار میکنم(کیک بوکس) آیا باید بیمه مجدد بگیرم یا همون بیمه مال تمامی ورزش هاست

با سلام و تشکر از این‌که مطالب بلاگ ما را دنبال می‌کنید. باید خدمت شما عرض کنم که بیمه‌نامه صادره بر اساس کد ملی شما است. بنابراین برای کد ملی شما بیمه نامه ثبت و در سیستم وجود دارد و رشته انتخابی شما در استفاده از خدمات بیمه ای موثر نیست. اما به هر ترتیب اگر اصرار به ویرایش و تصحیح دارید، می‌توانید با شماره ۷۷۶۳۲۲۲۰-۰۲۱ تماس گرفته و تقاضای ویرایش رشته ورزشی خود را داشته باشید.

سلام و درود
کارت ورزشی برای همه رشته های ورزشی قابل استفاده است و وقتی یک بار حق بیمه پرداخت کردید، لازم نیست بار دیگر هزینه بپردازید. امکان جدیدی در سایت فدراسیون پزشکی ورزشی ایجاد شده که می توانید رشته جدید ورزشی خود را در بیمه نامه خود ثبت کنید. ثبت رشته جدید رایگان است و لازم نیست هزینه ای بپردازید و بیمه ورزشی شما برای هر تعداد رشته ورزشی شما پاسخگو خواهد بود. لینک توضیحات تکمیلی:

http://blog.noyansys.ir/2019/04/21/%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-98/

پیام بگذارید