کمک رسان یوروکراس طرف قرارداد با درمانت

کمک رسان یوروکراس

روزانه میلیون‌ها نفر بین شهر ها و کشورها جابجا می‌شوند، که در شهر و یا کشور مقصد ممکن است نیاز به کمک‌رسانی داشته باشند. هنگامی که اتفاقی برای فردی در مسافرت می‌افتد از سقوط کایت در تعطیلات گرفته تا بیماری و مسمومیت، این افراد احتیاج به کمک دارند، که شرکت های کمک رسان موجود در اقصی نقاط جهان، این طور مواقع آماده کمک رسانی هستند.

این شرکت‌ها که از طرفی با بیمه‌گر و از طرف دیگر با چندین مرکز پزشکی قرارداد دارند، هزینه های بیماری و بستری را تا سقف تعهدات بیمه‌نامه مسافر پرداخت خواهند کرد. در هنگام بروز حادثه کافیست شما با شماره کمک رسان موجود در کارت خود تماس بگیرید تا در اسرع وقت به کمک شما برسد.

یکی از این مراکز، مرکز کمک رسان یوروکراس، است. یوروکراس یک کمک‌رسان هلندی است و به سرتاسر جهان کمک‌های پزشکی می‌رساند. یکی از مواردی که این مرکز کمک رسان تاکید بسیاری روی آن دارد، متعهد بودن در قبال مشتریان است. آنان در کار، خود را حرفه‌ای می‌دانند. این تعهد در خدمت رسانی، وضعیت کسب وکار این شرکت را بسیار متحول و بهتر کرده است.

خدمت رسانی توسط یوروکراس، بسیار سریع و هر روزه و در هر ساعت شبانه روز امکان‌پذیر است.در این مرکز افرادی وظیفه پاسخگویی به تلفن‌هایی از سراسر جهان را دارند، که کارشناسانی آگاه و مطلع به مسائل پزشکی هستند، و شما به هنگام تماس می‌توانید از مشاوره و کمک آنان بهره‌مند شوید. در نهایت این افراد توسط یک تیم با تجربه از پزشکان و پرستاران و یک شبکه گسترده بین المللی حمایت خواهند شد. آن‌ها معتقند عمل امداد رسانی و کمک یک عمل حرفه‌ای است، و برای کمک رسانی به طرز مطلوب باید آموزش دید.

خدمات کمک رسان یوروکراس

از جمله خدمات این مرکز را ، کمک های پزشکی یا مسافرتی و کمک‌رسانی به هنگام بروز حوادث و خطرات غیرمنتظره، می‌توان نام برد. اما امکان جالبی که این مرکز برای سالمندان دارد؛ آلارم اضطرار شخصی است. که به افراد سالمند و دارای معلولیت یا بیماری مزمن کمک رسانی می‌نماید. شرکت Eurocross Alarms ارائه‌دهنده سیستم های آلارم شخصی است. به این صورت که، به هنگام نیاز به کمک، مصرف کنندگان می‌توانند با لمس یک دکمه  مرکز کمک ‌رسانی را مطلع کنند.

همکاری درمانِت با شرکت بین المللی یوروکراس برای ارائه خدمات بهتر بیمه مسافرتی ( چه ورودی به کشور و چه خروجی از کشور)، باعث شده، اطمینان خاطری برای مسافران با در دست داشتن بیمه نامه مسافرتی معتبر به وجود بیابد. در حال حاضر تمامی بیمه نامه های مسافرتی بیمه سامان، خدمات درمان و حوادث در طول مسافرت به خارج از کشور با حمایت یوروکراس را دارا است.

برچسب ها:
پیام بگذارید