راهکارهای فروش بهتر بیمه نامه

فروش بیمه نامه

فروش بیمه به صنعتی چند میلیارد دلاری تبدیل شده است و شناختن نحوه فروش بیمه می تواند یک حرفه پر درآمد باشد. شما فقط باید استراتژی های بازاریابی مناسب را برای رشد کسب و کار خود و تبدیل شدن به یک کارشناس فروش داشته باشید. رویکرد خود را متنوع کنید تا اطمینان حاصل کنید که به طور مناسب آموزش می بینید، تمام پایگاه های بازاریابی را پوشش می دهید، به همه مشتریان دسترسی پیدا می کنید و کسب و کارتان را توسعه می دهید.

شرایط فروش بیمه را به دست آورید

برای صدور بیمه نامه، در گام اول مجوز دولتی درخواست کنید. اطمینان حاصل کنید که مجوزهای مناسب برای فروش بیمه زندگی، بیمه درمان، بیمه مسئولیت و بیمه حوادث را در اختیار دارید. قبل از اینکه بخواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، به بیش از ۴۰ ساعت مطالعه هفتگی نیاز دارید.

گواهینامه بیمه تکمیلی دریافت کنید. داشتن چند گواهینامه اضافی، سرمایه علمی شما را در درک پیچیدگی های بیمه نشان می دهد. همچنین نشان دهنده تمایل شما برای درک روش های کمک به مشتریان تان است. به آن به عنوان آموزش مداوم فکر کنید و راه های کسب مهارت های دیگر را نیز در نظر داشته باشید.

برای فروش بیمه به نیاز های مشتریان خود توجه کنید

سؤالاتی را مطرح کنید که مردم را به فکر کردن درباره بیمه وادارد. بسیاری از افراد به واسطه اجبار قانونی بیمه می خرند، اما اگر آن ها در آینده در معرض خطر یا ریسک بالقوه قرار گیرند، بیشتر احتمال دارد بیمه را در نظر بگیرند. شما برای فروش بیمه ، حتی نباید آن را ذکر کنید. شما باید لزوم خرید بیمه نامه را با یک سوال مربوط به وضعیت آن مشتریان  و همچنین بیمه ای که شما در تلاش برای فروش آن هستند، مطرح کنید.

سعی کنید درباره مشتریان خود، اطلاعات شخصی به دست بیاورید. همه چیز را از چشم انداز خود مشاهده کنید، تا مشکلات مشتریان را دریابید و راه حل های ممکن را ارائه دهید. ایده های بیمه ای منحصر به فرد که به طور مستقیم به نیازهای مشتریان شما مربوط می شود، اشتیاق شما برای شناخت آن ها را نشان می دهد.

یک جلسه سالانه با مشتری فعلی خود تنظیم  کنید. بار دیگر پوشش های بیمه ای او را بررسی کنید و از این جلسه به عنوان یک فرصت برای فروش بیشتر استفاده کنید. شما ممکن است دلایل جدیدی پیدا کنید که تغییراتی به پوشش فعلی بدهید، یا روش هایی برای ترکیب پوشش حال حاضر بیابید تا مشتریان خود را راضی تر کنید. برخی از شرکت ها همچنین تخفیف های چندگانه ارائه می دهند، بنابراین این موضوع دیگری است که می توانید درباره آن با مشتریان خود صحبت کنید.

برچسب ها:
پیام بگذارید