استعلام خسارت درمان بیمه البرز

استعلام خسارت درمان بیمه البرز

استعلام خسارت درمان بیمه البرز یکی از چندین خدمات آنلاین بیمه است که این بیمه گر به ذینفعان خود ارائه می‌کند. به همین جهت به تازگی سامانه خدمات اینترنتی ای توسط این سازمان راه‌اندازی شده است. این سامانه به منظور ارائه سرویس‌های اینترنتی؛ نظیر استعلام نرخ بیمه نامه های بدنه ، شخص ثالث ، مسافران خارج از کشور ، فوت تمام عمر ، مستمری و عمر و سرمایه گذاری و استعلام خسارت پرداختی در رشته های بدنه ، شخص ثالث و درمان و همین طور صدور معرفی نامه درمان و پرداخت اقساط بیمه و وام عمر و تشکیل سرمایه ایجاد شده است. تمام خدمات این شرکت توسط سامانه خدمات الکترونیک بیمه البرز ارائه می‌دهد.

برای استفاده از خدمات الکترونیک بیمه البرز ابتدا وارد لینک مورد نظر که در سطر قبل آمده است شوید. در صفحه پیش رویتان کلیه خدمات الکترونیک بیمه البرز قابل مشاهده است، البته طبق پیگیری های من از قسمت انفورماتیک بیمه البرز، بسیاری از خدمات الکترونیک این شرکت، در حال به روز رسانی بوده، و به زودی راه‌اندازی مجدد خواهند شد.

استعلام بیمه درمان البرز

 

از جمله مواردی که هم اکنون می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید، خدمات الکترونیک بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه مسافرتی و استعلام نرخ بیمه نامه ها است.

به عنوان مثال برای استعلام نرخ بیمه نامه کافی است روی آیکن مورد نظر کلیک کنید، در صفحه باز شده، خدمات آنلاینی  که در کلیه رشته ها به مشتریان ارائه می شود؛ به صورت زیر است:

استعلام خسارت درمان البرز

کلیه موارد ذکر شده در شکل بالا منطبق بر آخرین تغییرات و استاندارد های بیمه البرز بر طبق آئین نامه های بیمه مرکزی است، البته توجه داشته باشید استعلام نرخ بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری و نرخ بیمه نامه های مسافرتی مسافران خارج از کشور، بسته به پوشش ها و سقف تعهدات متفائت می باشد که انتخاب آن کاملا به عهده بیمه شده است. برای روشن شدن بهتر مطالب و چگونگی کار با قسمتهای بعدی دو نمونه از بیمه عمرو سرمایه گذاری و بیمه تکمیلی درمان را خدمت شما ذکر می‌نماییم

استعلام خسارت درمان بیمه البرز

برای استعلام خسارت درمان بیمه البرز بعد از مراجعه به سایت بیمه البرز ، قسمت استعلام خسارت پرداختی را انتخاب کنید:

استعلام بیمه درمان البرز

بعد از انتخاب، صفحه‌ای پیش روی شما باز خواهد شد در ابتدا کلیه خدمات قابل ارائه برای شما نشان داده می شود :

 

استعلام خسارت درمان بیمه البرز

با انتخاب آیکن استعلام خسارت پرداخت شده درمان صفحه ای با مشخصات زیر پیش روی شما باز می‌شود که اطلاعات آن روی بیمه نامه شما وجود دارد، با پر کردن اطلاعات داده شده به درستی، وارد صفحه ای خواهید شد، که نوع بیمه درمان، پوشش های آن و مشخصات آن برای شما نشان داده خواهد شد، در پایان می‌توانید واحد پرداخت خسارت، نوع خسارت، شماره پرونده، تاریخ، وضعیت پرونده را انتهای صفحه با مشخصات تاریخ خسارت، نوع خسارت و  مبلغ خسارت و کد رایانه را ببینید. در آخر هم جمع کل خسارت قابل مشاهده است.

استعلام خسارت درمان

 

امیدواریم با این آموزش گام به گام توانسته باشیم، سوالات بصری شما درباره استعلام خسارت درمان البرز را پاسخ داده باشیم.

 

 

 

مطالب مرتبط با آن‌چه شما جستجو کرده‌اید:

 

برچسب ها:
پیام بگذارید