استعلام خسارت درمان بیمه البرز

استعلام خسارت درمان بیمه البرز

استعلام خسارت درمان بیمه البرز یکی از چندین خدمات الکترونیک است که این بیمه گر به ذینفعان خود ارائه می‌کند. علاوه بر این به تازگی سامانه خدمات اینترنتی به منظور ارائه سرویس های اینترنتی نظیر استعلام نرخ بیمه نامه های بدنه ، شخص ثالث ، مسافران خارج از کشور ، فوت تمام عمر ، مستمری و عمر و سرمایه گذاری و استعلام خسارت پرداختی در رشته های بدنه ، شخص ثالث و درمان و همین طور صدور معرفی نامه درمان و پرداخت اقساط بیمه و وام عمر و تشکیل سرمایه را این شرکت توسط سامانه خدمات الکترونیک بیمه البرز ارائه می‌دهد.

برای استفاده از خدمات الکترونیک بیمه البرز ابتدا وارد لینک مورد نظر که در سطر قبل آمده است شوید. در صفحه پیش رویتان کلیه خدمات الکترونیک بیمه البرز قابل مشاهده است، البته طبق پیگیری های من از قسمت انفورماتیک بیمه البرز، بسیاری از خدمات الکترونیک این شرکت، در حال به روز رسانی بوده، و به زودی راه‌اندازی مجدد خواهند شد.

استعلام بیمه درمان البرز

 

از جمله مواردی که هم اکنون می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید، خدمات الکترونیک بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه مسافرتی و استعلام نرخ بیمه نامه ها است.

به عنوان مثال برای استعلام نرخ بیمه نامه کافیست روی آیکن مورد نظر کلیک کنید، در صفحه باز شده خدماتی که در کلیه رشته ها به مشتریان ارائه می شود به صورت زیر است:

استعلام خسارت درمان البرز

کلیه موارد ذکر شده در شکل بالا منطبق بر آخرین تغییرات و استاندارد های بیمه البرز بر طبق آئین نامه های بیمه مرکزی است، البته توجه داشته باشید استعلام نرخ بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری و نرخ بیمه نامه های مسافرتی مسافران خارج از کشور، بسته به پوشش ها و سقف تعهدات متفائت می باشد که انتخاب آن کاملا به عهده بیمه شده است. برای روشن شدن بهتر مطالب و چگونگی کار با قسمتهای بعدی دو نمونه از بیمه عمرو سرمایه گذاری و بیمه تکمیلی درمان را خدمت شما ذکر می‌نماییم

بیمه عمر و سرمایه گذاری:

برای استعلام نرخ بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری، آیکن مربوطه را انتخاب کرده و هرکدام از کادرهای زیر را بادقت و توجه کامل پر کنید در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با شماره تلفن ۲۹۴۶۰ در تهران تماس حاصل فرمایید تا دوستان ما در بیمه البرز پاسخگوی شما باشند.

استعلام بیمه درمان البرز

از جمله فیلدهای اجباری که در شکل مشاهده می‌فرمایید، شامل اطلاعات خصوصی بیمه شده اصلی و بیمه نامه شما است.

استعلام خسارت درمان بیمه البرز:

در مورد استعلام خسارت، از منوی عکس اول در همین مقاله آیکن استعلام خسارت پرداختی را انتخاب کنید، صفحه‌ای که پیش روی شما باز خواهد شد در ابتدا کلیه خدمات قابل ارائه برای شما نشان داده می شود :

 

استعلام خسارت درمان بیمه البرز

با انتخاب آیکن استعلام خسارت پرداخت شده درمان صفحه ای با مشخصات زیر پیش روی شما باز می‌شود که اطلاعات آن روی بیمه نامه شما وجود دارد، با پر کردن اطلاعات داده شده به درستی، وارد صفحه ای خواهید شد، که نوع بیمه درمان، پوشش های آن و مشخصات آن برای شما نشان داده خواهد شد، در پایان می‌توانید واحد پرداخت خسارت، نوع خسارت، شماره پرونده، تاریخ، وضعیت پرونده را انتهای صفحه با مشخصات تاریخ خسارت، نوع خسارت و  مبلغ خسارت و کد رایانه را ببینید. در آخر هم جمع کل خسارت قابل مشاهده است.

استعلام خسارت درمان

 

امیدواریم با این آموزش گام به گام توانسته باشیم، سوالات بصری شما درباره استعلام خسارت درمان البرز را پاسخ داده باشیم.

برچسب ها:
پیام بگذارید